Klient: ProFaktum | Dodaná řešení:

 • Tvorba loga

  Tvorba loga

  Navrhneme pro vás jedinečné, srozumitelné a nápadité logo. Vaši cílovou skupinu oslovíme díky dokonalé typografii a pečlivě vybraným barvám. Každý logotyp spojíme s originální myšlenkou, která se zapíše do paměti vašich zákazníků.

  Chci také tohle řešení

 • Příprava / Zadání

  Příprava / Zadání

  Společně zpracujeme podrobné zadání, které je pro tvorbu úspěšných stránek důležité. Položíme vám několik zásadních otázek – budou nás zajímat cíle webu, charakteristika cílové skupiny, ale také nabízené zboží/služby.

  Chci také tohle řešení

 • Vizuální identita

  Vizuální identita

  Připravíme pro vaši společnost jedinečnou vizuální identitu, podle které vás lidé poznají na první pohled. Budeme se věnovat logu, písmu, firemním barvám, logomanuálu i tiskovinám. Dodáme vám kompletní materiály, které jsou pro moderní firmu důležité.

  Chci také tohle řešení

 • Logomanuál

  Logomanuál

  Logomanuál je zárukou konzistentní vizuální komunikace bez ohledu na médium nebo tvůrce designu. Definuje pravidla pro používání loga, jeho pozitivní i negativní barevnost, firemní písma, barvy a mnoho dalšího. Zpracováním logo manuálu za vás uděláme první krok k unikátní a neporazitelné firemní identitě.

  Chci také tohle řešení

 • Merkantilní tiskoviny

  Merkantilní tiskoviny

  Navrhneme merkantilní tiskoviny, které udělají na vaše zákazníky nebo obchodní partnery dobrý dojem. Zpracujeme vizitky, hlavičkový papír, tiskopisy, katalogy, prospekty, výroční zprávy nebo třeba polepy automobilů. Včetně sazby a předtiskové přípravy.

  Chci také tohle řešení

Mám zájem o podobné řešení

ProFaktum 1

ProFaktum 2

ProFaktum 3

ProFaktum 4

klient o spolupráci s Žitník Creative

Aleš Husník (PR ProFaktum.cz)

“... svojí kreativností, originalitou a nadčasovostí zdaleka překonali veškerou konkurenci ...”
ŽITNÍK CREATIVE byli jako jedni z mnoha osloveni do soutěže na vytvoření loga společnosti. Svojí kreativností, originalitou a nadčasovostí zdaleka překonali veškerou konkurenci. Z těchto důvodů byli požádáni o vytvoření celkového vizuálního stylu nově vzniklé společnosti ProFaktum s. r. o., včetně vytvoření webové prezentace. S prací od ŽITNÍK CREATIVE jsme byli velmi spokojeni. Jako jejich zákazníci oceňujeme pružné a věcné jednání s maximální vstřícností a profesionálním přístupem. Svým klientům se snaží maximálně vyhovět, vřele doporučujeme! Aleš Husník (PR ProFaktum.cz)

Mám zájem o podobné řešení

Vizuální identita - podobná řešení

Webdesign Mobilní aplikace

Nahoru

Kontakt

twitter facebook