Webdesign

Tvorba internetových stránek u nás probíhá v šesti krocích, které vás dovedou k úspěšné a fungující prezentaci. Při tvorbě webu přemýšlíme a hledáme ta nejlepší řešení. Hlavní výhodou našeho postupu je rychlá realizace a všestranná kvalita. Nejčastěji nás klienti chválí za kreativitu a propracovaný design.

Co o nás řekli zákazníci Kolik stojí Webdesign Reference Webdesign

Webdesign - ŽITNÍK CREATIVE

Tvorba internetových stránek

 • 1. Příprava zadání

  Práce na novém webu u nás začíná zapojením klienta do přípravy zadání. Jako první zjistíme, co od stránek očekáváte. Budeme se vás ptát na cíle webu, vaše zákazníky, nabízené zboží/služby a další důležité věci. Díky přesnému zadání od nás získáte stránky, které budou spolehlivě plnit všechny své cíle.

 • 2. Tvorba wireframů

  Wireframy urychlují tvorbu webu a jsou ideální předlohou pro grafika. Po vytvoření zadání proto navrhneme strukturu nových stránek včetně rozmístění obsahu. Nad každým prvkem webu se zamyslíme a najdeme pro něj ideální místo. Už při tvorbě prototypů navíc přemýšlíme, jak zaujmout vaše potenciální zákazníky.

 • 3. Design a grafika

  Vytvoříme jedinečné vizuální dílo, které osloví vaše zákazníky. Díky kreativnímu designu snadno získáte jejich pozornost. Přehledná grafika je navede k informacím, které hledají. A nadprůměrně kvalitní zpracování je přesvědčí k odeslání objednávky. Funkční design navrhujeme pro webové stránky, e-shopy i microsite.

 • 4. XHTML / CSS / responsive šablony

  Při kódování (X)HTML/CSS šablon myslíme na uživatele i vyhledávače. Podle odhadů se v roce 2014 vyrovná počet přístupů z mobilních zařízení a počítačů. Proto umíme zpracovat responsive šablony, které zajistí přehledné vykreslení webu na počítačích, chytrých telefonech s dotykovým displejem i tabletech. Vaše nové stránky tak budou přístupné pro každého.

 • 5. Implementace redakčního systému WordPress

  WordPress je jedničkou mezi redakčními systémy. Snadno se ovládá, nabízí řadu užitečných funkcí a nezávislí vývojáři stále přidávají nové. Klientům proto doporučujeme webové stránky vybudovat právě na WordPressu. Díky jeho snadnému ovládání vám totiž veškeré úpravy obsahu zaberou pouze několik málo minut.

 • 6. SEO / propagace

  Každý se chce na internetu prosadit, ale jen některým se to podaří. Pomůžeme vám zviditelnit nové webové stránky nebo oživit ty stávající. Vybíráme z nejefektivnějších nástrojů, které vám přivedou potenciální zákazníky. Zaměřujeme se na optimalizaci pro vyhledávače, linkbuilding i jiné metody internetového marketingu.

 • 7. Správa a údržba

  Průběžná správa a údržba stránek je důležitější, než si myslíte. Díky aktuálnímu obsahu budou lidé vašemu webu více důvěřovat. Navíc si vybudujete pověst skutečného odborníka. Veškeré úpravy a aktualizace zajišťujeme pro naše klienty v co nejkratší době. Zároveň s vámi budeme pravidelně konzultovat nápady pro vylepšení úspěšnosti stránek.

Kolik stojí Webdesign Co o nás řekli zákazníci Reference Webdesign

Webdesign - podobná řešení

Mobilní aplikace Vizuální identita

Kontakt

twitter facebook